Szentendrén nyílik meg az Angyal szállt el… – Traumafeldolgozás a kortárs művészetben – Reflexiók Ámos Imre és Anna Margit művészete kapcsán című kiállítás. Kiállító művész többek között Bukta Imre képzőművész, az MMA rendes tagja.

Kurátor: Szabó Noémi művészettörténész.
Művészek: Bukta Imre, Fajgerné Dudás Andrea, Flohr Zsuzsi, Szabó Klára Petra. Házigazda: Borbély-Tardy Anna igazgató, Ferenczy Múzeumi Centrum.
A kiállítást megnyitja: Nyáry Luca.
Közreműködik: Magyar Táncművészeti Egyetem végzős hallgatói, táncperformansz.
A kiállítás 2027. január 3-ig látogatható.
Helyszín: Ámos Imre – Anna Margit Emlékmúzeum (2000 Szentendre, Bogdányi út 10.)
Forrás. MMA.hu